Finské půjčky

Hledáte na finančním trhu půjčku, která by splňovala vaše nároky? Lidí mají na půjčky různé nároky. Pokud mezi ty vaše patří rychlost a jednoduchost, budou pro vás ideální finské půjčky.

O finské půjčce

Finské půjčky nabízí nebankovní společnost Ferratum Czech s.r.o. Tato společnost spadá pod finskou společnost Ferratum Finland Oy. Díky tomu, že si lidé oblíbili finské půjčky, se společnost rozšířila do mnoha dalších zemí. Kromě České republiky, je to např. Slovensko, Polsko, Slovinsko, Estonsko, Španělsko, Dánsko atd.

Finská půjčka neboli SMS půjčka je určená lidem ve věku od 25 do 65 let. A proč je mezi lidmi tak oblíbená? Je to jednoduchá půjčka, kterou můžete získat během malé chvilky. Navíc má různá specifika, čímž se od jiných půjček liší. Finskou půjčku si můžete vzít na částku od 500 do 5 000 Kč. Ferratum totiž ví, že mnozí lidé si nechtějí brát velké půjčky, ale že si jen chtějí půjčit menší částky, aby „vyžili“ do výplaty. Dalším specifikem finské půjčky je, že se tu neplatí úroky. Za každou půjčku zaplatíte fixní částku. Půjčka se tak stává přehlednější, a i když se v úrocích nevyznáte, nestane se vám, že by vám překvapila vysoká částka, kterou budete muset vrátit.

Finské půjčky představují krátkodobé půjčky. Svou koncepcí se výborně hodí jako půjčky před výplatou. Díky rychlému vyřízení půjčky budete moci hned zaplatit to, co potřebujete. Lidem vyhovuje i jednoduché zřízení půjčky. Máte-li o finskou půjčku zájem, stačí jen napsat krátkou textovou zprávu či vyplnit jednoduchý on-line dotazník, který najdete na internetu. Zástupce firmy vás v krátké době kontaktuje a vše s vámi zařídí.

Finské půjčky jsou tu pro každého, kdo si chce půjčit pohodlně a bez zbytečného papírování.